Sportovní centrum

Fitness

Fitness: spousta světla... super nálada a hudba... profesionální stroje... bezkonkurenční cardiozóna... skvělá obsluha... Stačí jen přijít a zjistit, že superlativů je zde ještě daleko víc.

Jablonec je městem sportu a jeho obyvatelé mají s různými sportovními odvětvími mnoho zkušeností. Naším cílem je pomoci sportovcům profesionálním i amatérským, tejně tak i běžné populaci najít prostředí, ve kterém by našli možnost své aktivity provozovat na té nejvyšší úrovni . Proto klademe maximální důraz na vybavení profesionálními stroji poslední generace a zároveň stále doplňujeme náš „ strojový tým“ posledními hity. Maximální důraz klademe na cardiozónu, která nemá se svými 20-ti stroji v celých západo-severo-východních Čechách konkurenci ( nejsme Praha, bohudík). Jako jedni z mála v ČR disponujeme strojem TreadClimber (Video), což je unikátní spojení stepperu a pásu. Další lahůdkou je Fiveriders (Video) i lyžařský posilovací stroj SKIER'S EDGE (Skier's Edge - The #1 Technical Ski Conditioner in the World®). V hlavním sále fitness i v ladies fitu nabízíme profesionální VibroGym s velkým 7" barevným LCD displejem, efektivnější 3D+ vibrace, 8 přednastavených režimů s dálkovým ovladačem.

Důležitá zpráva: všechny speciální posilovací a ostatní stroje jsou zahrnuty do ceny vstupného, tak že opravdu zaplatíte jen vstup a řádit můžete jak dlouho chcete. Jsou samozřejmě přítomni trenéři, kteří Vám rádi a ochotně pomohou s ukázkou cviků a vedením tréninkové jednotky.

Posilovací stroje ve fitness jsou ukázkou technologie 21století, která vyhovuje nejpřísnějším zdravotním, funkčním i estetickým požadavkům.V posilovací sekci je 55 strojů a stanovišť, na kterých dokážete izolovaně, ale i s volnou zátěží procvičit celé tělo. Posledním členem týmu se stal unikátní břišní posilovací stroj AbCoaster (Video), nekonečný žebřík Jacobs ladder (Video), protahovací klec True Stretch (Video).

Součástí jsou i obě varianty dnes již velmi populárního závěsného systému TRX profesionál i TRX rip.