Sportovní centrum

Antigravity yoga

Otevřeli jsme teprve druhé certifikované studio v ČR s programem Antigravity Yogy od jejího zakladatele Christophera Harrisona.

Naučíme Vás létat! Pomůžeme Vám otevřít své tělo a mysl a přitom posílíme chudáčky svaly. Antigravity Yoga je to pravé, kde vše spojíme v jedno lehké a přitom zábavné „cvičení“.

Bezpečně, s radostí, s nadšením! Be Airfull! Fly High! To je naše moto! Poznáte, že se budete cítit šťastnější, zdravější a delší už po jedné hodině.

Protažením páteře v pozici nulové komprese se oddalují meziobratlové prostory, protahují se ligamenta a meziobratlové disky hydratují a regenerují, což positivně přispívá k odstranění bolestí zad.

Antigravity Yogou nastartujeme aktivní hubnutí a proces detoxikace organismu. Tlakem na lymfatické body aktivujeme tok lymfy, která je významnou součástí imunitního systému. Sbírání a odplavování odpadních látek z tělesných tkání podpoří proces transportu zadržené vody z organismu.

Dokonalý funkční trénink díky jedinečnému 3D pohybu. Efektivní zapojení svalstva celého těla, které rozvíjí flexibilitu a mobilitu kloubů. Díky výrazné podpoře srdeční činnosti stimuluje krevní oběh a zlepšuje metabolismus. V úlevových pozicích pocítíte navíc psychickou úlevu.

Jste tak mladí jak pružnou máte páteř a do jaké míry je otevřená Vaše mysl.....

Doporučené oblečení:
Třičko s rukávkem – krátký rukáv, ¾ kalhoty, nebo dlouhé legíny bez zipů či ozdob, boty nejsou potřeba – cvičí se na boso (lepší upnuté oblečení)

Bez veškerých šperků, piercingů!!!

Kontraindikace! Akutní a pooperační stavy, Těhotenství – 1.trimestr, Osteoporoza, Závratě, Nádorová onemocnění, Kýla, Akutní zánět vedlejších dutin, Mdloby, Luxace, Nepravidelná funkce srdce, nízký/vysoký tlak, ředění krve, Syndrom karpálních tunelů, Roztroušená skleroza Další info na: www.antigravityfitness.com

Pondělí

08:30Antigravity yoga
Instruktor PetrRezervace

Středa

18:00Antigravity yoga
Instruktor PetrRezervace

Pátek

09:30Antigravity yoga
Instruktor PetrRezervace