Sportovní centrum

Služby

Aerobic

Aerobic

Aerobik je, jak jistě všichni víme taneční cvičení při hudbě, které má aerobní i anaerobní charakter zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti a redukci tukových zásob. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu, zrychluje metabolické pochody v organismu a má pozitivní dopady na spalování tukových zásob

Více informací

Antigravity yoga

Antigravity yoga

Otevřeli jsme teprve druhé certifikované studio v ČR s programem Antigravity Yogy od jejího zakladatele Christophera Harrisona.

Naučíme Vás létat! Pomůžeme Vám otevřít své tělo a mysl a přitom posílíme chudáčky svaly. Antigravity Yoga je to pravé, kde vše spojíme v jedno lehké a přitom zábavné „cvičení“.

Bezpečně, s radostí, s nadšením! Be Airfull! Fly High! To je naše moto! Poznáte, že se budete cítit šťastnější, zdravější a delší už po jedné hodině.

Více informací

Bodystyling

Bodystyling

Bodystyling je efektivní forma posilování v rychlejším tempu, při které spálíte spoustu kalorií a zároveň si vytvarujete své křivky. Nejen, že zpevníte tělo a zlepšíte si vaši fyzickou výkonnost, ale naučíte se i správému dýchání a držení těla při cvičení. V hodině se využívají posilovací tyče, gumy, činky či overbally, které se zapojí do zábavných, pravidelně se měnících posilovacích cviků. Hodiny Bodystylingu s Andreou neobsahují žádnou taneční choreografii a jsou stylizovány spíše do kruhových tréninků v rychlém aerobním tempu.

Více informací

FITBOX

FITBOX

Dynamické cvičení se speciálními totemy na našláplou hudbu zlepší Vaši fyzickou připravenost.

Více informací

Snooker <br />

Snooker 

Snooker je kulečníková hra. Její název je odvozen od označení jednoho druhu obtížné situace na stole. Snooker se hraje na stole o rozměrech 1,83 na 3,66m s patnácti červenými a jednou žlutou, zelenou, hnědou, modrou, růžovou, černou a bílou koulí.

Více informací

Karambol

Karambol

Karambol je kulečníková hra, která se u nás hraje na malém (210 × 105 cm) kulečníkovém stole bez děr, s tágem a třemi nebo čtyřmi koulemi. Karambolem je myšlena srážka hracích koulí.

Více informací

Crossfit trénink<br />

Crossfit trénink

Crossfit je moderní formou silového cvičení při kterém si rozvíjíte fyzickou kondici. Je to druh tréninku, který nemá žádná omezení, žádné instrukce a každý trénink může být originál. Díky Crossfitu si zvýšíte fyzickou zdatnost a získáte sílu, kterou využijete při každodenních náročných aktivitách. Už vás nepřekvapí bolest zad při stěhování nebo zadáchání se při výběhnutí schodů. Trénink probíhá pomocí ketbellů, medicimbálů, olympijských os, plyometrických beden a dalších pomůcek, kterými je naše Crossfit aréna vybavená. Trénink probíhá ve skupině lidí s dohledem trenéra, motivace a vzájemná podpora je téměř nutností pro kvalitní Crossfitový trénink.

Více informací

Fitness

Fitness

Fitness: spousta světla... super nálada a hudba... profesionální stroje... bezkonkurenční cardiozóna... skvělá obsluha... Stačí jen přijít a zjistit, že superlativů je zde ještě daleko víc.

Více informací

Insanity

Insanity

INSANITY® funguje jako vstupenka do pekla, ze kterého Vás naštěstí po hodině propustíme. Odejdete k smrti unaveni, ale silnější a šťastní. Kruhový trénink, kde je jedinou povolenou pomůckou Vaše vůle.

Více informací

Jumping

Jumping

JUMPING® je veselé skákání na trampolínách s madlem, sloužící k opoře. Nenechte se mýlit veselostí, je to dřina, ale je u ní psina.

Více informací

KetoDiet

KetoDiet

Široký sortiment ve Sportovním centru Cardiofitnes zahrnuje i proteinovou dietou KetoDiet - Hubněte s KetoDiet a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat! Více informací naleznete zde.

Více informací

Kruhový trénink

Kruhový trénink je pořádná nálož cviků s vlastní váhou nebo s pomůckami jako jsou TRX, Ketllebelly, švihadla a další a se kterými se dá v naší Crossfit areně pracovat. Trénink probíhá ve skupině, takže očekávejte příznivou podporu spolucvičících. Kruhový trénink je vhodný pro zlepšení vaší fyzické kondice!

Více informací

Ladies fitness

Ladies fitness

Ladies fitness: jediný fitness pro ženy, kde na chlípáka nenarazíte Smějící se je spojen s dětským koutkem, tak že maminky cvičit a děti si hrát a pak ta kávička na baru...

Více informací

Pilates - protahování

Pilates - protahování

Při tomto pomalém cvičení zapojíte všechny svaly Vašeho těla a tím získáte zpevněnou postavu, stabilnější páteř, naučíte se správně dýchat, dosáhnete štíhlejších a vytvarovaných svalů, perfektní kondice, zlepší se krevní oběh, koncentrace a jako bonus získáte větší sebedůvěru.

Více informací

Power Yoga

Power Yoga

Power Jóga je sobor pestré škály cviků, které vám pomohou velmi dobře a účinně protáhnot tělo. Jóga v denním životě je skvělý prostředek jak ulevit vašemu tělu a zároveň také mysli, v prostředí, které je plné stresu.

Více informací

Solárium

Solárium

Solární studio je vybaveno dvěmi solárii značky Ergoline - SOLTRON s vysoce efektivním opalovacím procesem a účinným ochlazovacím systémem, který zaručí přejemně strávené chvilky při opalování.

Více informací

TRX

TRX

TRX® je závěsný systém, na kterém se nebudete věšet za krk Usmívající se , ale provádět cviky s vlastní vahou, což je nejefektivnější posilovací metoda pro harmonický svalový rozvoj celého těla.

Více informací

Ladies dance

Twerk je typ tance, který je určený speciálně pro ženy. Vychází ze známého Dancehallu a využívá sexuální a provokativní pohyby. Naučí se při něm svůdné pohyby a dynamický pohyb zadkem. Tento druh tance se stal velice žádaný a populární! Záleží jen na choreografii, která je v podání instruktorky Vendy pokaždé zábavná a sexy!

Více informací

Zdravotní cvičení

Zdravotní cvičení

Zdravá záda: cvičení pomáhající odstranit jednu z nejčastějších zdravotních obtíží. Jedná se o soustavu protahovacích, uvolňovacích a kompenzačních cvičení napomáhajících odstraňovat svalové dysbalance s přihlédnutím k individuálním potřebám a omezením jednotlivého cvičence.

Více informací

ZUMBA

Zumba to je veselé a diviké taneční cvičení určené pro všechny ženy a dívky bez rozdílu věku. Propotíte trička a zároveň si užijete velkou spoustu pohybové radosti.

Více informací