Sportovní centrum

Služby

Aerobic

Aerobic

Aerobik je, jak jistě všichni víme taneční cvičení při hudbě, které má aerobní i anaerobní charakter zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, na zvýšení úrovně vytrvalosti a výkonnosti a redukci tukových zásob. Příznivě ovlivňuje funkci a strukturu pohybového ústrojí a pozitivně působí na nervovou soustavu, zrychluje metabolické pochody v organismu a má pozitivní dopady na spalování tukových zásob

Více informací

Antigravity yoga

Antigravity yoga

Otevřeli jsme teprve druhé certifikované studio v ČR s programem Antigravity Yogy od jejího zakladatele Christophera Harrisona.

Naučíme Vás létat! Pomůžeme Vám otevřít své tělo a mysl a přitom posílíme chudáčky svaly. Antigravity Yoga je to pravé, kde vše spojíme v jedno lehké a přitom zábavné „cvičení“.

Bezpečně, s radostí, s nadšením! Be Airfull! Fly High! To je naše moto! Poznáte, že se budete cítit šťastnější, zdravější a delší už po jedné hodině.

Více informací

Body cardio fitness

Body cardio fitness

Body Cardio Dance je aerobní aktivita doplněná svižnými posilovacími prvky bez jakýchkoliv pomůcek. Celá hodina je v rytmu rychlé taneční hudby. Pohybové prvky se pravidelně střídají a nemusíte se bát složitých choreografií.

Více informací

Bodystyling

Bodystyling

Bodystyling je efektivní forma posilování v rychlejším tempu, při které spálíte spoustu kalorií a zároveň si vytvarujete své křivky. Nejen, že zpevníte tělo a zlepšíte si vaši fyzickou výkonnost, ale naučíte se i správému dýchání a držení těla při cvičení. V hodině se využívají posilovací tyče, gumy, činky či overbally, které se zapojí do zábavných, pravidelně se měnících posilovacích cviků. Hodiny Bodystylingu s Andreou neobsahují žádnou taneční choreografii a jsou stylizovány spíše do kruhových tréninků v rychlém aerobním tempu.

Více informací

BOSU

BOSU

BOSU® Balanční pomůcka ve tvaru půl míče, z jedné strany míč, z druhé strany placka. Příklademje na první pohled jednoduchá poloha stoj na jedné noze a rázem máte pocit, že stojíte na krunýřiželvy, která s Vámi utíká po vodní hladině

Více informací

Břišní pekáč

Břišní pekáč

Lekce s názvem Břišní pekáč je určena začátečníkům a středně pokročilým cvičencům, ženám po porodu či ženám se začínající inkontinencí, dále pak ženám a dívkám i mužům, kteří chtějí zpevňovat pánevní dno.

Více informací

Crossfit trénink<br />

Crossfit trénink

Crossfit je moderní formou silového cvičení při kterém si rozvíjíte fyzickou kondici. Je to druh tréninku, který nemá žádná omezení, žádné instrukce a každý trénink může být originál. Díky Crossfitu si zvýšíte fyzickou zdatnost a získáte sílu, kterou využijete při každodenních náročných aktivitách. Už vás nepřekvapí bolest zad při stěhování nebo zadáchání se při výběhnutí schodů. Trénink probíhá pomocí ketbellů, medicimbálů, olympijských os, plyometrických beden a dalších pomůcek, kterými je naše Crossfit aréna vybavená. Trénink probíhá ve skupině lidí s dohledem trenéra, motivace a vzájemná podpora je téměř nutností pro kvalitní Crossfitový trénink.

Více informací

Fitness

Fitness

Fitness: spousta světla... super nálada a hudba... profesionální stroje... bezkonkurenční cardiozóna... skvělá obsluha... Stačí jen přijít a zjistit, že superlativů je zde ještě daleko víc.

Více informací

Flowin

Flowin

FLOWIN® je cvičební nástroj skládající se z velké desky a sady malých podložek pod ruce, nohy, kolena a lokty, pomocí kterých se po desce kloužeme. Je to podobné jako drhnout podlahu , a vaše tělo Vám za to poděkuje.

Více informací

Insanity

Insanity

INSANITY® funguje jako vstupenka do pekla, ze kterého Vás naštěstí po hodině propustíme. Odejdete k smrti unaveni, ale silnější a šťastní. Kruhový trénink, kde je jedinou povolenou pomůckou Vaše vůle.

Více informací

Jumping

Jumping

JUMPING® je veselé skákání na trampolínách s madlem, sloužící k opoře. Nenechte se mýlit veselostí, je to dřina, ale je u ní psina.

Více informací

KetoDiet

KetoDiet

Široký sortiment ve Sportovním centru Cardiofitnes zahrnuje i proteinovou dietou KetoDiet - Hubněte s KetoDiet a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat! Více informací naleznete zde.

Více informací

Kruhový trénink

Kruhový trénink je pořádná nálož cviků s vlastní váhou nebo s pomůckami jako jsou TRX, Ketllebelly, švihadla a další a se kterými se dá v naší Crossfit areně pracovat. Trénink probíhá ve skupině, takže očekávejte příznivou podporu spolucvičících. Kruhový trénink je vhodný pro zlepšení vaší fyzické kondice!

Více informací

Ladies fitness

Ladies fitness

Ladies fitness: jediný fitness pro ženy, kde na chlípáka nenarazíte Smějící se je spojen s dětským koutkem, tak že maminky cvičit a děti si hrát a pak ta kávička na baru...

Více informací

Pilates

Pilates

Při tomto pomalém cvičení zapojíte všechny svaly Vašeho těla a tím získáte zpevněnou postavu, stabilnější páteř, naučíte se správně dýchat, dosáhnete štíhlejších a vytvarovaných svalů, perfektní kondice, zlepší se krevní oběh, koncentrace a jako bonus získáte větší sebedůvěru.

Více informací

Power Yoga

Power Yoga

Power Jóga je sobor pestré škály cviků, které vám pomohou velmi dobře a účinně protáhnot tělo. Jóga v denním životě je skvělý prostředek jak ulevit vašemu tělu a zároveň také mysli, v prostředí, které je plné stresu.

Více informací

Solárium

Solárium

Solární studio je vybaveno dvěmi solárii značky Ergoline - SOLTRON s vysoce efektivním opalovacím procesem a účinným ochlazovacím systémem, který zaručí přejemně strávené chvilky při opalování.

Více informací

TRX

TRX

TRX® je závěsný systém, na kterém se nebudete věšet za krk Usmívající se , ale provádět cviky s vlastní vahou, což je nejefektivnější posilovací metoda pro harmonický svalový rozvoj celého těla.

Více informací

Twerk

Twerk je typ tance, který je určený speciálně pro ženy. Vychází ze známého Dancehallu a využívá sexuální a provokativní pohyby. Naučí se při něm svůdné pohyby a dynamický pohyb zadkem. Tento druh tance se stal velice žádaný a populární! Záleží jen na choreografii, která je v podání instruktorky Vendy pokaždé zábavná a sexy!

Více informací

Zdravotní Pilates

Zdravotní Pilates

Zdravá záda: cvičení pomáhající odstranit jednu z nejčastějších zdravotních obtíží. Jedná se o soustavu protahovacích, uvolňovacích a kompenzačních cvičení napomáhajících odstraňovat svalové dysbalance s přihlédnutím k individuálním potřebám a omezením jednotlivého cvičence.

Více informací

ZUMBA

Zumba to je veselé a diviké taneční cvičení určené pro všechny ženy a dívky bez rozdílu věku. Propotíte trička a zároveň si užijete velkou spoustu pohybové radosti.

Více informací