Sportovní centrum

Novinky

Vánoční provoz

Info pro ty, kteří ještě nevědí, jak je otevřeno po dobu svátků, tak jako vždy :-) jsme tu pro vás 366 dní v roce !!! 24. od 8 - 14, 25. od 14 - 20, 26. od 8 - 20, 31. od 8 - 15, 1. od 14 - 20

Nový rozvrh

Od 1.10. nové aktivity, noví instruktoři, nový rozvrh. Sledujte rezervační systém a nezapomeňte, že ke každé skupinové lekci máte vstup do fitness zdarma !!!

Nová posila Jumpingu

Obměnili jsme tým instruktorek na jumping a rádi jsme přivítali v našich řadách Lucku Hudouskovou. Změnili jsme také rozvrh skákacích hodin na Po, Út a Čt. Více v rezervačním systému. Přijďte si zaskákat a po celý leden dostanete k hodině malý dárek.

Nový aerobní sál

Dokončili jsme pro Vás nový aerobní sál, kde budou probíhat nejen osvědčené hodiny JUMPINGU a BŘIŠNÍHO PEKÁČE, ale také novinky, jako je např. POLE DANCE a další. Vše naleznete v rezervačním systému.

Čarodějnice

Ve čtvrtek 30.4.2015 - ČARODĚJNICE - upravena provozní doba do 20:00. P.S. Sejdeme se na přehradě ;)

Women´s day - 11. 4. v sobotu

Lístky již v předprodeji! Přijďte si pro lístek za 100Kč a ušetřete 50Kč:)!! V sobotu 11.4 si s námi můžete zacvičit po pětadvaceti minutách INSANITY s Verčou, POWER YOGU s Maruškou, TWERK s Vendy, PILOXING se Zuzkou a BODYSTYLING A BODY CARDIO DANCE s Andreou! Těšíme se na Vás! Pořádně si to užijeme!:))

Rozšíření služeb

Od 1.10. dochází k jemným úpravám v rozvrhu hodin skupinových lekcí, ale hlavně znovu přidáváme ZUMBU s Niky, nově také tréninky Crossfitu a přidáváme také hodinu TRX, oboje s Petrem, kruháček s Verčou a úplnou novinkou je hodina PILOXINGU se Zuzkou.

Nový rozvrh

Od 1.května jsme upravili rozvrh na aerobním sále, kam jsme přidali Bodystyling s naší novou posilou Andreou a zároveň jsme spojili čtvrteční zdravotní cvičení a pilátes do jednoho speciálního celku. Tak pevně věříme, že budou všechny tyto změny k lepšímu.

Sobotní jumping speciál

Plážová sezóna se blíží a proto jsme pro Vás připravili další dvouhodinový jumping maratonek, tentokráte obohacený o speciální kruhový trénink. V sobotu 12.4. od 9:00 se na Vás těší Zuzana Hajnová a Lukáš Rejlek. Stejně jako u ostatních maratónků je na pořadu také tombola a pro každého nevýherce malý dárek útěchy.... Neseďte doma na zadku a pojďte spálit kalorie, těšíme se na Vás
Celkem: 14
|< << 1 2 >> >|