Sportovní centrum

Novinky

Provozní doba přes svátky

Tak jako každý rok jsme tu pro Vás každý den, svátky nesvátky...

Cardio pro Barunku

Připojili jsme se k bohulibému projektu v rámci virtuálního hand bike závodu Open Race. Přijďte podpořit dobrou věc na speciální handbike trenažér, který je do 16.6. umístěn v našem sportovním centru a podpoř tím snažení Barunky a jejich blízkých zapojit se do normálního života.

Vánoční provoz

Info pro ty, kteří ještě nevědí, jak je otevřeno po dobu svátků, tak jako vždy :-) jsme tu pro vás 366 dní v roce !!! 24. od 8 - 14, 25. od 14 - 20, 26. od 8 - 20, 31. od 8 - 15, 1. od 14 - 20

Nový rozvrh

Od 1.10. nové aktivity, noví instruktoři, nový rozvrh. Sledujte rezervační systém a nezapomeňte, že ke každé skupinové lekci máte vstup do fitness zdarma !!!

Nová posila Jumpingu

Obměnili jsme tým instruktorek na jumping a rádi jsme přivítali v našich řadách Lucku Hudouskovou. Změnili jsme také rozvrh skákacích hodin na Po, Út a Čt. Více v rezervačním systému. Přijďte si zaskákat a po celý leden dostanete k hodině malý dárek.

Nový aerobní sál

Dokončili jsme pro Vás nový aerobní sál, kde budou probíhat nejen osvědčené hodiny JUMPINGU a BŘIŠNÍHO PEKÁČE, ale také novinky, jako je např. POLE DANCE a další. Vše naleznete v rezervačním systému.

Čarodějnice

Ve čtvrtek 30.4.2015 - ČARODĚJNICE - upravena provozní doba do 20:00. P.S. Sejdeme se na přehradě ;)

Women´s day - 11. 4. v sobotu

Lístky již v předprodeji! Přijďte si pro lístek za 100Kč a ušetřete 50Kč:)!! V sobotu 11.4 si s námi můžete zacvičit po pětadvaceti minutách INSANITY s Verčou, POWER YOGU s Maruškou, TWERK s Vendy, PILOXING se Zuzkou a BODYSTYLING A BODY CARDIO DANCE s Andreou! Těšíme se na Vás! Pořádně si to užijeme!:))
Celkem: 17
|< << 1 2 >> >|